Vodka Grey Goose La Poire 0.7 L
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Grey Goose La Poire este o voka cu un gust fin, ce poate fi servita simpla avand o complexitate mult mai interesanta decat in combinatii cu alte elemente pentru cocktail-uri.
Specificații
| Certificare | |
| Capacitate | 0.7 L |
| Nr. grupuri | 1 |
| Numar Capsule | 10 |
| Continut grasime | 10% |
| Numar plicuri | 100 |
| Numar/set | 100 |
| Capacitate de filtrare | 10.000 litri |
| Compozitie | 100% Arabica |
| Consum recomandat | 100 bauturi / zi |
| Gramaj | 100 x 3 gr |
| Lungime | 110 mm |
| Capacitate produse | 1.12 |
| Garantie | 12 luni |
| Continut cacao | 13% |
| Capacitate boiler | 13.5 litri |
| Putere | 150 W |
| Capacitate-1 | 1.5 kg |
| Numar Monodoze | 18 |
| Productivitate | 1 gr / sec |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Containere produse solubile | 2 |
| Dispenser sirop | 2 |
| Numar bucati | 2 |
| Pret | 200-300 RON |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Volum | 250 ml |
| Nr.mixere | 3 |
| Numar selectii | 36 |
| Nr.containere topping | 4 |
| Alcool | 40% |
| Diametru | 45 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Numar portii | 5 |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Numar containere | 6 |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Dimensiuni | 64 x 38 x 130 mm |
| Continut cafea instant | 6.5% |
| Maner | Aluminiu |
| Tip espressor | automat |
| Tip pahare | Automate |
| Utilizare recomandata | Bar/Office/Home |
| Cafea utilizata | boabe + optiune macinata |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Cafea Mike Gusto Delicato |
| Tip produs-1 | Capace |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tara de origine | Franta |
| Clasificare | Grand Cru |
| Prezentare video | <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/A2kQGUJvYX0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> |
| Tip rasnita | manuala |
| Tip cafea | Monodoze |
| Compatibilitate | Pahare 12 oz |
| Aroma | Pere |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Accesorii | Pompa pentru sirop |
| Tip-1 | Pulbere |
| Sugestie de servire | Se poate servii cu, carne rosie, miel si branzeturi uscate, la o temperatura de: 13-15 °C |
| Tip produse | snacks + doze + sticle |
| Mod de ambalare | Sticla |
| Cappuccinator | Tehnologie Jura Fine Foam |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri
Ai nevoie de ajutor in alegerea produsului?
Specialistii nostri te pot ghida catre produsul potrivit nevoilor tale. Consultanta gratuita.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale





















