Topping Cappuccino Tchibo Pure Fine Selection 1 kg
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Descriere
Cappuccino Tchibo Topping este produsul ideal pentru specialitatile din cafea preparate cu spuma de lapte. Este utilizat in special in segmentul de vending, avand o consistenta perfecta, dar e folosit si in cafenele pentru prepararea bauturilor calde (cappuccino, latte macchiato, caffé latte). Cu 1 kg de Cappuccino Topping se obtin pana la 90 de cesti de cate 160 ml.
Dozaj recomandat: 11 gr / 100 ml apa.
Ingrediente: sirop de glucoza, unt de cocos complet hidrogenat, lapte praf degresat (20%), lactoza, pudra dulce de zer, proteina din lapte, stabilizator (E 340), agenti antiaglomeranti (E 341, E 551), sare, emulsifianti (E 472c, E 471), colorant (E 160a).
Informatii nutritionale/100 gr:
Valoare energetica: 1.994 Kj/475 kcal
Grasimi: 20.4 gr (din care grasimi saturate 20.2 gr)
Glucide: 63.2 gr (din care zaharuri 39.8 gr)
Proteine: 8.92 gr
Sare: 0.73 gr
Specificații
| Mod de ambalare la bax | 10 x 1 kg |
| Gramaj | 1 kg |
| Continut lapte | 20% |
| Tags | Cappuccino;Tchibo;Topping;1;kg;Cappuccino Tchibo Topping 1 kg |
| Mod de preparare | Distribuitor automat |
| Provenienta | Germania |
| Tip produs | Lapte |
| Tip | Pulbere instant |
| Mod de ambalare | Punga |
| Producator | Tchibo Coffee International Ltd |
| Utilizare recomandata | Vending |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →





