Lapte Condensat J.J.Darboven (240 buc)
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Laptele condensat de la J.J.Darboven este un produs de cea mai buna calitate, ideal pentru restaurante, baruri si cafenele. Utilizarea acestuia ofera un plus de cremozitate si innobileaza orice tip de cafea, oferind un gust dulce si fin.
Specificații
| Certificare | |
| Capacitate boiler | 0.3 litri / 2.8 litri |
| Nr. grupuri | 1 |
| Continut grasime | 10% |
| Numar/set | 100 |
| Capacitate de filtrare | 10.000 litri |
| Compozitie | 100% Arabica |
| Consum recomandat | 100 bauturi / zi |
| Alcoolemie | 13.30% |
| Lungime | 140 mm |
| Capacitate-1 | 1.5 kg |
| Productivitate | 15 litri cafea / ora ; 18 litri apa calda / ora |
| Vechime | 18 ani |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Containere produse solubile | 2 |
| Dispenser sirop | 2 |
| Numar Capsule | 20 |
| An de productie | 2014 |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Capacitate produse | 214 |
| Putere | 2.250 W |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Continut cacao | 24% |
| Numar bucati | 240 |
| Garantie | 24 luni persoane fizice/12 luni persoane juridice |
| Numar selectii | 28 |
| Nr.mixere | 3 |
| Pret | 30-60 RON |
| Nr.containere topping | 4 |
| Alcool | 40% |
| Continut de fructe | 40% |
| Diametru | 44 mm |
| Numar portii | 5 |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Greutate | 550 gr |
| Volum | 60 ml |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Dimensiuni | 64/38/130 mm |
| Numar Monodoze | 72 |
| Numar containere | 8 |
| Culoare | Alb |
| Tip produs-1 | Aparat spumare lapte |
| Tip espressor | automat |
| Tip rasnita | automata |
| Tip pahare | Automate |
| Aroma-1 | Biscuiti |
| Tip | Blanc de Blancs |
| Cafea utilizata | boabe |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Cafea Mike Gusto Delicato |
| Tip cafea | Capsule |
| Sortiment | cirese confiate |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Mod de ambalare | Cutie de carton |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Fara zahar | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| Optiune incalzire pe gaz | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tara de origine | Franta |
| Provenienta | Germania |
| Clasificare | Grand Cru |
| Tip-1 | Granulat |
| Utilizare recomandata | Ho.Re.Ca |
| Compatibilitate | Lavazza Blue System |
| Cutie | Lemn |
| Maner | Lemn |
| Regiune | Magrie - Aude |
| Profil aroma | Multifructe |
| Material | Otel inoxidabil |
| Soi | Pinot Noir |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Aroma-2 | Scortisoara |
| Tip vin | Sec |
| Sugestie de servire | Se poate servii cu, carne rosie, miel si branzeturi uscate, la o temperatura de: 13-15 °C |
| Tip produs | Sertar accesorii |
| Tip produse | snacks + doze + sticle + food |
| Accesorii | Suport pentru siropuri |
| Cappuccinator | Teava profi multidirectionala |
| Aroma | Turta dulce |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri

Ceai Organic Julius Meinl SB Refreshing Mint (25 plicuri x 1.4 gr)
Ai nevoie de ajutor in alegerea produsului?
Specialistii nostri te pot ghida catre produsul potrivit nevoilor tale. Consultanta gratuita.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale




















