Espressor Semi-Profesional La Pavoni Buondi
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Gama de espressoare semi-profesionale La Pavoni include numeroase modele ce permit prepararea unei cafele excelente la birou sau la domiciliu. Aceste echipamente sunt o intruchipare a elegantei, calitatii si fiabilitatii, ce transforma prepararea unui cappuccino intr-o opera de arta. Odata cu redefinirea si inovarea espressoarelor casnice La Pavoni pe parcursul anilor, aceste aparitii au schimbat lumea cafelei pentru totdeauna. Espressorul La Pavoni Buondi are o linie simpla si functionala, iar boilerul, grupul si portafiltrul din alama asigura o buna stabilitate termica.
Specificații
| Certificare | |
| Nr. grupuri | 1 |
| Numar Capsule | 10 |
| Numar/set | 100 |
| Gramaj | 100 x 3 gr |
| Capacitate-1 | 10 kg |
| Volum | 120 ml |
| Numar plicuri | 125 |
| Garantie | 12 luni |
| Lungime | 140 mm |
| Numar Monodoze | 150 |
| Pret | 1.500-2.000 RON |
| Alcoolemie | 16% |
| Vechime | 18 ani |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Containere produse solubile | 2 |
| Dispenser sirop | 2 |
| An de productie | 2014 |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Mod de ambalare la bax | 24 x 250 gr |
| Capacitate produse | 264 |
| Continut cacao | 27% |
| Continut lapte | 2.8% |
| Nr.mixere | 3 |
| Capacitate boiler | 300 ml |
| Numar selectii | 33 |
| Capacitate | 330 ml |
| Consum recomandat | 350 bauturi / zi |
| Greutate | 355 gr |
| Continut grasime | 3.6% |
| Nr.containere topping | 4 |
| Alcool | 40% |
| Continut de fructe | 40% |
| Diametru | 44 mm |
| Numar portii | 5 |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Diametru cutite | 63.5 mm |
| Dimensiuni | 64/38/130 mm |
| Productivitate | 6 kg / h |
| Numar containere | 8 |
| Numar bucati | 80 |
| Capacitate de filtrare | 8.494 litri |
| Putere | 850 W |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Tip pahare | Automate |
| Aroma-1 | Biscuiti |
| Tip | Blanc de Blancs |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Cafea Mike Gusto Delicato |
| Material | Carton |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Sortiment | cirese confiate |
| Aroma-2 | Condimente de iarna |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Tip espressor | cu dozare manuala |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Fara lactoza | da |
| Fara zahar | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| Optiune incalzire pe gaz | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Cappuccinator | Da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Disponibil la birou | Disponibil la birou |
| Tara de origine | Franta |
| Clasificare | Grand Cru |
| Utilizare recomandata | Ho.Re.Ca |
| Provenienta | Italia |
| Cutie | Lemn |
| Maner | Lemn |
| Cafea utilizata | macinata |
| Tip cafea | Macinata |
| Regiune | Magrie - Aude |
| Tip rasnita | manuala |
| Tip-1 | Manuale |
| Compatibilitate | Nespresso System |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Tip produs-1 | Pahare |
| Soi | Pinot Noir |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Culoare | Rosu/Negru |
| Tip vin | Sec |
| Sugestie de servire | Se poate servii cu, carne rosie, miel si branzeturi uscate, la o temperatura de: 13-15 °C |
| Tip produse | snacks + food |
| Profil aroma | Specialitati |
| Tip produs | Storcator citrice |
| Accesorii | Suport pentru siropuri |
| Mod de ambalare | Vidata |
| Aroma | Violete |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri
Ai nevoie de instalare profesionala?
Echipa noastra instaleaza si configureaza echipamentul direct la tine. Instalare, calibrare si training de utilizare incluse.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale
Din Blogul Nostru
Vezi toate articolele
10 Retete de Cafea Romantice pentru Valentine's Day
Descopera 10 retete romantice de cafea perfecte pentru Valentine's Day. De la Red Velvet Latte la Espresso Martini.

Raportul Perfect Cafea-Apa: Ghid Complet
Descopera raporturile optime cafea-apa pentru espresso, French Press, Moka, V60 si alte metode de preparare.

10 Retete de Cafea pentru Iarna: Bauturi Calde si Reconfortante
Gingerbread Latte, Mocha cu Caramel Sarat, Cappuccino cu Scortisoara si multe altele. Ingrediente si pasi simpli.





















