Ciocolata Domori Criollo Medium Box (54 de tablete)
COD: CFN04CN
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Medium Box Criollo Domori contine 54 de tablete si este cadoul perfect pentru adevaratii iubitori de ciocolata !
18 tablete de ciocolata Criollo 100% cacao
6 tablete de ciocolata Puertofino cu 70% cacao
6 tablete de ciocolata Puertomar cu 75% cacao
6 tablete de ciocolata Canoabo cu 70% cacao
6 tablete de ciocolata Porcelana cu 70% cacao
6 tablete de ciocolata Chuao cu 70% cacao
6 tablete de ciocoata Javablond cu 70% cacao
Dimensiuni: 15.5 x 15.5 x 5cm
"""
Specificații
| Certificare | |
| Capacitate | 0.7 L |
| Nr. grupuri | 1 |
| Continut grasime | 10% |
| Capacitate de filtrare | 10.000 litri |
| Pret | 100-200 RON |
| Consum recomandat | 100 bauturi / zi |
| Capacitate boiler | 10 litri |
| Capacitate produse | 1.12 |
| Alcoolemie | 12% |
| Numar Monodoze | 150 |
| Putere | 150 W |
| Volum | 160 ml |
| Numar Capsule | 18 |
| Greutate | 180 gr |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Containere produse solubile | 2 |
| Dispenser sirop | 2 |
| An de productie | 2004 |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Garantie | 24 luni uz casnic/12 luni uz profesional |
| Numar plicuri | 25 |
| Productivitate | 25 kg / h |
| Nr.mixere | 3 |
| Numar selectii | 36 |
| Nr.containere topping | 4 |
| Diametru | 44 mm |
| Numar portii | 5 |
| Numar/set | 50 |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Numar bucati | 6 |
| Numar containere | 6 |
| Gramaj | 60 gr |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Dimensiuni | 64 x 38 x 130 mm |
| Continut cafea instant | 6.5% |
| Mod de ambalare la bax | 6 x 1 kg |
| Continut cacao | 70-100% |
| Lungime | 88 mm |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Culoare | Argintiu/Negru |
| Tip espressor | automat |
| Tip rasnita | automata |
| Tip-1 | Automate |
| Tip pahare | Automate |
| Tip | Blanc de Blancs |
| Tip cafea | Boabe |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Caffe Europa PRO E6 R3 |
| Material | Carton |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Soi | Chardonnay |
| Aroma | Clasica |
| Regiune | Cote de Blancs |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Mod de ambalare | Cutie de carton |
| Accesorii | Cutie metalica |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tara de origine | Franta |
| Clasificare | Grand Cru |
| Utilizare recomandata | Ho.Re.Ca |
| Compatibilitate | illy Espresso System |
| Cafea utilizata | macinata |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Cappuccinator | One Touch |
| Maner | Otel inoxidabil |
| Tip produs-1 | Pahare |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Profil aroma | Prajituri/biscuiti |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Tip produse | snacks + doze + sticle |
| Tip produs | Tester duritate |
| Aroma-2 | Turta dulce |
| Aroma-1 | Vanilla |
| Provenienta | Venezuela |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri

Ceai Organic Julius Meinl SB Refreshing Mint (25 plicuri x 1.4 gr)
Ai nevoie de ajutor in alegerea produsului?
Specialistii nostri te pot ghida catre produsul potrivit nevoilor tale. Consultanta gratuita.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale




















