Ciocolata calda Monbana Almond (50 buc)
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Monbana Almond este o ciocolata cu aroma fina de migdale, avand 33% continut de cacao. Este cea mai buna alegere pentru un desert in pauza de dupa-amiaza ! Se prepara foarte rapid, amestecand energic un plic de pudra cu apa sau lapte fierbinte.
{source}< iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/oL3JJvC-Toc" frameborder="0" allowfullscreen>{/source}
Specificații
| Certificare | |
| Numar bucati | 1 |
| Numar/set | 100 |
| Pret | 100-200 RON |
| Lungime | 109 mm |
| Capacitate boiler | 10 litri |
| Alcoolemie | 12% |
| Numar Monodoze | 150 |
| Putere | 150 W |
| Numar Capsule | 18 |
| Productivitate | 1 gr / sec |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Capacitate | 1 L |
| Dispenser sirop | 2 |
| Nr. grupuri | 2 |
| Nr.mixere | 2 |
| Garantie | 24 luni persoane fizice/12 luni persoane juridice |
| Containere produse solubile | 3 |
| Continut cacao | 33% |
| Capacitate produse | 356 |
| Capacitate de filtrare | 35 litri |
| Nr.containere topping | 4 |
| Numar selectii | 44 |
| Diametru | 44 mm |
| Numar containere | 5 |
| Continut cafea instant | 5% |
| Numar plicuri | 50 |
| Gramaj | 500 gr |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Greutate | 580 gr |
| Consum recomandat | 60 cesti / zi |
| Volum | 60 ml |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Mod de ambalare la bax | 6 x 250 gr |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Culoare | Argintiu |
| Tip espressor | automat |
| Tip pahare | Automate |
| Cafea utilizata | boabe + optiune macinata |
| Tip produs-1 | Ceai + accesorii |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Regiune | Champagne |
| Soi | Chardonnay/Pinot Meunier/Pinot Noir |
| Tags | Ciocolata;calda;Monbana;Almond;50;buc;Ciocolata calda Monbana Almond 50 buc |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Mod de ambalare | Cutie de carton |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Manometru | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Compatibilitate | Espresso Point System |
| Provenienta | Franta |
| Tara de origine | Franta |
| Utilizare recomandata | Ho.Re.Ca |
| Aroma-1 | Irish |
| Tip cafea | Macinata |
| Tip rasnita | manuala |
| Aroma | Migdale |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Maner | Otel inoxidabil |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Tip-1 | Plicuri |
| Material | Portelan |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Tip produs | Set cesti + cafea |
| Tip produse | snacks + doze + sticle + food |
| Profil aroma | Specialitati |
| Cappuccinator | Tehnologie Jura Fine Foam |
| Aroma-2 | Triple sec |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri

Ceai Organic Julius Meinl SB Refreshing Mint (25 plicuri x 1.4 gr)
Ai nevoie de ajutor in alegerea produsului?
Specialistii nostri te pot ghida catre produsul potrivit nevoilor tale. Consultanta gratuita.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale




















