Whisky Aberlour 12 yo + Cutie 1 L
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Aberlour 12 yo este un single malt ivechit 12 ani, si are o culoare de ambra cu nuante aurii.
Miros: Usor si rotunjit, cu note fructate( mere rosii)
Gust: Gust de sherry si arome de fructe.
Finish: Puternic, cu note de fum si condimentat."""
Miros: Usor si rotunjit, cu note fructate( mere rosii)
Gust: Gust de sherry si arome de fructe.
Finish: Puternic, cu note de fum si condimentat."""
Specificații
| Certificare | |
| Nr. grupuri | 1 |
| Numar Capsule | 10 |
| Continut cacao | 10% |
| Continut grasime | 10% |
| Numar/set | 100 |
| Capacitate de filtrare | 10.000 litri |
| Consum recomandat | 100 bauturi / zi |
| Gramaj | 100 x 3 gr |
| Mod de ambalare la bax | 10 x 500 gr |
| Lungime | 110 mm |
| Capacitate produse | 1.12 |
| Vechime | 12 ani |
| Garantie | 12 luni |
| Capacitate boiler | 13.5 litri |
| Putere | 150 W |
| Capacitate-1 | 1.5 kg |
| Numar Monodoze | 18 |
| Greutate | 1.8 kg |
| Productivitate | 1 gr / sec |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Capacitate | 1 L |
| Containere produse solubile | 2 |
| Dispenser sirop | 2 |
| Numar plicuri | 20 |
| Pret | 200-300 RON |
| An de productie | 2008 |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Dimensiuni | 280/635 mm |
| Nr.mixere | 3 |
| Numar bucati | 300 |
| Volum | 300 ml |
| Numar selectii | 36 |
| Nr.containere topping | 4 |
| Alcool | 40% |
| Alcoolemie | 40% |
| Diametru | 45 mm |
| Numar portii | 5 |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Numar containere | 6 |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Continut cafea instant | 8.5% |
| Culoare | Alb |
| Maner | Aluminiu |
| Aroma | Alune |
| Aroma-1 | Alune |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Tip espressor | automat |
| Tip pahare | Automate |
| Utilizare recomandata | Bar/Office/Home |
| Tip | Blanc de Blancs |
| Cafea utilizata | boabe + optiune macinata |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Cafea Mike Gusto Delicato |
| Tip produs-1 | Capace |
| Tip cafea | Capsule |
| Cutie | Carton |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Regiune | Champagne |
| Profil aroma | Condimente/plante |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Fara zahar | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Provenienta | Franta |
| Clasificare | Grand Cru |
| Tip-1 | Granulat |
| Tip rasnita | manuala |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Compatibilitate | Pahare frappe 300 ml |
| Soi | Pinot Noir, Chardonnay, Pinot Meunier |
| Material | Plastic |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Accesorii | Pompa pentru sirop |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Tara de origine | Scotia |
| Tip vin | Sec |
| Sugestie de servire | Se poate servii cu, carne rosie, miel si branzeturi uscate, la o temperatura de: 13-15 °C |
| Tip produs | Set ceasca + farfurie |
| Tip produse | snacks + doze + sticle |
| Mod de ambalare | Sticla |
| Cappuccinator | Tehnologie Jura Fine Foam |
| Aroma-2 | Violete |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Promoții
Reducere

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.
23,7159%
9,78RON
Reducere

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
33,9759%
13,96RON
Reducere
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
164,6158%
68,91RON
Cele mai vândute
Vanzare la bax (45 buc / set)
Produs recomandat
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)
8,93RON
Vanzare la bax (20 buc / set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax
11,58RON

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr
81,31RON

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)
7,90RON

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri
49,07RON
5(1)

Ceai Organic Julius Meinl SB Refreshing Mint (25 plicuri x 1.4 gr)
27,80RON
5(1)
Ai nevoie de ajutor in alegerea produsului?
Specialistii nostri te pot ghida catre produsul potrivit nevoilor tale. Consultanta gratuita.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale














