Vin Saint Chinian 2011 0.75 L
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
"""
Specificații
| Certificare | |
| Capacitate | 0.75 L |
| Nr. grupuri | 1 |
| Numar Capsule | 10 |
| Continut grasime | 10% |
| Numar plicuri | 100 |
| Numar/set | 1000 |
| Capacitate de filtrare | 10.000 litri |
| Pret | 100-200 RON |
| Compozitie | 100% Arabica |
| Consum recomandat | 100 bauturi / zi |
| Greutate | 100 gr |
| Gramaj | 100 x 3 gr |
| Lungime | 110 mm |
| Capacitate produse | 1.12 |
| Garantie | 12 luni |
| Alcool | 13% |
| Continut cacao | 13% |
| Alcoolemie | 13.50% |
| Capacitate boiler | 13.5 litri |
| Numar Monodoze | 150 |
| Capacitate-1 | 1.5 kg |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Containere produse solubile | 2 |
| Dispenser sirop | 2 |
| Numar bucati | 2 |
| An de productie | 2011 |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Productivitate | 25 kg / h |
| Nr.mixere | 3 |
| Numar selectii | 36 |
| Nr.containere topping | 4 |
| Vechime | 40 ani |
| Diametru | 44 mm |
| Numar portii | 5 |
| Numar containere | 6 |
| Volum | 60 ml |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Dimensiuni | 64 x 38 x 130 mm |
| Continut cafea instant | 6.5% |
| Diametru cutite | 71 mm |
| Putere | 900 W |
| Tip espressor | automat |
| Tip rasnita | automata |
| Tip pahare | Automate |
| Tip | Blanc de Blancs |
| Cafea utilizata | boabe + optiune macinata |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Cafea Mike Gusto Delicato |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Tip produs-1 | Cesti |
| Tip cutite | conice |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Accesorii | Cutie metalica |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tara de origine | Franta |
| Profil aroma | Fructe |
| Clasificare | Grand Cru |
| Utilizare recomandata | Ho.Re.Ca |
| Mod de ambalare la bax | Individual |
| Provenienta | Italia |
| Material | Lemn |
| Tip cafea | Macinata |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Maner | Otel inoxidabil |
| Compatibilitate | Pahare 4 oz |
| Tip ceai | plicuri |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Tip-1 | Pulbere |
| Culoare | Rosu |
| Tip vin | Sec |
| Sugestie de servire | Se poate servii cu, carne rosie, miel si branzeturi uscate, la o temperatura de: 13-15 °C |
| Tip produs | Set accesorii cafea |
| Tip produse | snacks + doze + sticle |
| Mod de ambalare | Sticla |
| Regiune | Sudul Frantei |
| Cappuccinator | Tehnologie Jura Fine Foam |
| Soi | Touriga Franca, Touriga Nacional, Tinta Roriz, Tinta Barroca |
| Aroma-2 | Turta dulce |
| Aroma-1 | Vanilla |
| Aroma | Verde/Iasomie |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții
Reducere

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.
23,7159%
9,78RON
Reducere

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
33,9759%
13,96RON
Reducere
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
164,6158%
68,91RON
Cele mai vândute
Vanzare la bax (45 buc / set)
Produs recomandat
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)
8,93RON
Vanzare la bax (20 buc / set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax
11,58RON

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr
81,31RON

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)
7,90RON

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri
49,07RON
5(1)
Ai nevoie de ajutor in alegerea produsului?
Specialistii nostri te pot ghida catre produsul potrivit nevoilor tale. Consultanta gratuita.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale





















