Espressor Delonghi Primadonna XS ETAM 36.365.MB
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Avand un design inovator si functii de inalta calitate, primadonna XS DeLuxe este noul model de la De'Longhi foarte apreciat de pasionatii marcii. Avand dimensiuni reduse, puteti prepara orice tip de cafea prin simpla apasare a unui buton.
Caracteristici:
- display cu textul afisat pe 4 linii;
- sistem autocappuccino brevetat: obtineti Cappuccino, Latte Macchiato, Caffelatte si lapte fierbinte;
- functie de curatare integrata pe manerul pentru spuma;
- dispozitiv pentru cappuccino suplimentar, pentru aburi si apa fierbinte;
- personalizarea cafelei: scurta, medie sau lunga, cu o aroma puternica sau medie, la o temperatura mare, medie sau scazuta;
- aparatul poate fi folosit atat cu cafea boabe, cat si cu cafea macinata;
- capacitatea rezervorului de cafea boabe: 150 gr;
- suprafata pentru incalzirea cestilor, cu buton de activare;
- puteti prepara 2 cafele in acelasi timp;
- unitate de preparare detasabila, capacitate variabila (de la 7 la 14 gr);
- rasnita de cafea silentioasa, cu durata mare de folosire, cu 13 setari;
- cantitate de cafea reglabila;
- cantitate de apa reglabila;
- etapa preinfuzare;
- dispensor cafea ajustabil in functie de inaltimea cestii de la 92 pana la 142 mm;
- oprire si pornire programabile;
- contorizarea cafelelor preparate;
- iluminare pentru ceasca;
- avertisment de curatare pentru sistemul cappuccino;
- recipientul pentru cafea boabe este prevazut cu un capac special care permite pastrarea aromei cafelei;
- recipient de colectare cafea: 14 cesti/72h;
- rezervor de apa detasabil (capacitate totala 1,3 l.) cu indicator pentru golire;
- program automat de clatire si decalcifiere;
- filtru pentru apa;
- aparatul poate fi programat in functie de duritatea apei;
- tavita detasabila cu indicator de nivel pentru apa;
- intrerupator pentru deconectarea de la curent, pentru consum zero;
- functie “Energy saving” ;
- functie “Stand-by” si “Oprire automata”;
- 2 boilere
- putere: 1.450 W
Specificații
| Certificare | |
| Numar bucati | 100 |
| Putere | 1.450 W |
| Numar plicuri | 150 |
| Gramaj | 150 x 5 gr |
| Continut cacao | 18% |
| Containere produse solubile | 2 |
| Nr.mixere | 2 |
| Numar Monodoze | 200 |
| Productivitate | 20 litri cafea / ora ; 30 litri instant / ora |
| Numar Capsule | 21 |
| Volum | 237 ml |
| Garantie | 24 luni persoane fizice/12 luni persoane juridice |
| Tip ciocolata | 3 |
| Capacitate produse | 356 |
| Greutate | 380 gr |
| Nr.containere topping | 4 |
| Numar selectii | 44 |
| Numar containere | 5 |
| Continut cafea instant | 5% |
| Numar/set | 50 |
| Diametru | 58 mm |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Diametru cutite | 63 mm |
| Mod de ambalare la bax | 6 x 1 l |
| Pret | 7.000-8.000 RON |
| Lungime | 90 mm |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Culoare | Argintiu/Negru |
| Tip espressor | automat |
| Tip rasnita | automata |
| Tip pahare | Automate |
| Tip cafea | Boabe |
| Cafea utilizata | boabe + optiune macinata |
| Aroma | Cirese |
| Aroma-1 | Clasic |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Fara gluten | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Fara cofeina | Da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tags | Espressor;Primadonna;XS;DeLuxe;ETAM;36.365.M;(19.5Cm);DeLonghi;Espressor Primadonna XS DeLuxe ETAM 36.365.M (19.5Cm) DeLonghi |
| Profil aroma | Fructe |
| Utilizare recomandata | Home |
| Prezentare video | <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/pSjAv7yuCWU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> |
| Compatibilitate | illy Espresso System |
| Provenienta | Italia |
| Tip ceai | kilogram |
| Maner | Lemn |
| Tip produs-1 | Pahare |
| Tip cutite | plate |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Tip-1 | Pulbere |
| Aroma-2 | Scortisoara |
| Cappuccinator | Sistem de spumare automata |
| Tip produse | snacks + doze + sticle + food |
| Mod de ambalare | Sticla |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri

Ceai Organic Julius Meinl SB Refreshing Mint (25 plicuri x 1.4 gr)
Ai nevoie de instalare profesionala?
Echipa noastra instaleaza si configureaza echipamentul direct la tine. Instalare, calibrare si training de utilizare incluse.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale
Din Blogul Nostru
Vezi toate articolele
10 Retete de Cafea Romantice pentru Valentine's Day
Descopera 10 retete romantice de cafea perfecte pentru Valentine's Day. De la Red Velvet Latte la Espresso Martini.

Raportul Perfect Cafea-Apa: Ghid Complet
Descopera raporturile optime cafea-apa pentru espresso, French Press, Moka, V60 si alte metode de preparare.

10 Retete de Cafea pentru Iarna: Bauturi Calde si Reconfortante
Gingerbread Latte, Mocha cu Caramel Sarat, Cappuccino cu Scortisoara si multe altele. Ingrediente si pasi simpli.




















