Espressor automat Krups Espresseria EA815070 Black
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Caracteristici:
Cafea utilizata: boabe
Culoare: negru
Ecran LCD
Rasnita metalica
Capacitate cesti: 1
Sistem Thermoblock
Capacitate rezervor de apa detasabil: 1.7 l
Capacitate rezervor cafea boabe: 260 gr
Reglare grad de macinare cafea: 3 niveluri
Volum de apa ajustabil: 3 niveluri
Program automat de curatare si decalcifiere
Setarea duritatii apei
Tava pentru cesti detasabila cu sistem anti-scurgere
Oprire automata
Presiune: 15 bari
Putere: 1.450 W
Dimensiuni: 36.5 x 24.5 x 33 cm
Greutate: 7.4 kg
"""
Specificații
| Certificare | |
| Numar Capsule | 10 |
| Continut grasime | 10% |
| Numar/set | 100 |
| Compozitie | 100% Arabica |
| Capacitate boiler | 10 litri |
| Mod de ambalare la bax | 10 x 1 kg |
| Gramaj | 10 x 2.5 gr |
| Alcoolemie | 12% |
| Continut cacao | 14% |
| Pret | 150-200 RON |
| Volum | 160 ml |
| Numar Monodoze | 18 |
| Dozaj | 18 gr / 120 ml apa |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Capacitate | 1 L |
| Dispenser sirop | 2 |
| Nr. grupuri | 2 |
| Consum recomandat | 200 bauturi / zi |
| Garantie | 24 luni uz casnic |
| Containere produse solubile | 3 |
| Capacitate produse | 356 |
| Capacitate de filtrare | 35 litri |
| Continut lapte | 3.7% |
| Aroma-1 | 3 in 1 |
| Nr.containere topping | 4 |
| Nr.mixere | 4 |
| Numar bucati | 4 |
| Numar selectii | 44 |
| Diametru | 44 mm |
| Numar plicuri | 50 |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Productivitate | 53 l / ora |
| Greutate | 580 gr |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Dimensiuni | 64 x 38 x 130 mm |
| Continut cafea instant | 6.5% |
| Putere | 75 W |
| Numar containere | 8 |
| Lungime | 88 mm |
| Aroma-2 | Amaretto |
| Tip espressor | automat |
| Tip pahare | Automate |
| Cafea utilizata | boabe + optiune macinata |
| Tags | Cafea;Lucaffe;Classic;boabe;1;kg;Cafea Lucaffe Classic boabe 1 kg |
| Tip produs-1 | Capace |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Regiune | Champagne |
| Soi | Chardonnay/Pinot Meunier/Pinot Noir |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Accesorii | Cutie metalica |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Manometru | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tip produs | Filtru apa |
| Tara de origine | Franta |
| Provenienta | Germania |
| Culoare | Inox/Negru |
| Tip cafea | Macinata |
| Tip rasnita | manuala |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Utilizare recomandata | Office/Home |
| Maner | Otel inoxidabil |
| Compatibilitate | Pahare 6/7 oz |
| Tip-1 | Pastile |
| Material | Plastic |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Mod de ambalare | Punga |
| Aroma | Rooibos |
| Cappuccinator | Sistem de spumare automata |
| Tip produse | snacks + doze + sticle + food |
| Profil aroma | Specialitati |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri
Ai nevoie de instalare profesionala?
Echipa noastra instaleaza si configureaza echipamentul direct la tine. Instalare, calibrare si training de utilizare incluse.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale
Din Blogul Nostru
Vezi toate articolele
10 Retete de Cafea Romantice pentru Valentine's Day
Descopera 10 retete romantice de cafea perfecte pentru Valentine's Day. De la Red Velvet Latte la Espresso Martini.

Raportul Perfect Cafea-Apa: Ghid Complet
Descopera raporturile optime cafea-apa pentru espresso, French Press, Moka, V60 si alte metode de preparare.

10 Retete de Cafea pentru Iarna: Bauturi Calde si Reconfortante
Gingerbread Latte, Mocha cu Caramel Sarat, Cappuccino cu Scortisoara si multe altele. Ingrediente si pasi simpli.





















