Cafea Genovese Dek Cuore d'Oro macinata 250 gr
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Cafeaua La Genovese Cuore d'Oro este un amestec premium cu un continut maxim de 0.10% cofeina, a carui aroma si consistenta se aseamana foarte bine cu cea a unui espresso traditional. Aciditate medie, note florale, ciocolatii, de fructe uscate si condimente - toate se amesteca intr-un amalgam de senzatii unice !
Specificații
| Capacitate boiler | 0.3 litri / 2.8 litri |
| Nr. grupuri | 1 |
| Numar Capsule | 10 |
| Continut grasime | 10% |
| Numar/set | 100 |
| Capacitate de filtrare | 10.000 litri |
| Consum recomandat | 100 bauturi / zi |
| Numar plicuri | 125 |
| Alcoolemie | 13.30% |
| Lungime | 140 mm |
| Capacitate-1 | 1.5 kg |
| Productivitate | 15 litri cafea / ora ; 18 litri apa calda / ora |
| Numar Monodoze | 18 |
| Vechime | 18 ani |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Containere produse solubile | 2 |
| Dispenser sirop | 2 |
| An de productie | 2014 |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Garantie | 24 luni persoane fizice/12 luni persoane juridice |
| Mod de ambalare la bax | 24 x 250 gr |
| Gramaj | 250 gr |
| Capacitate produse | 264 |
| Continut cacao | 27% |
| Nr.mixere | 3 |
| Numar bucati | 300 |
| Pret | 30-60 RON |
| Numar selectii | 33 |
| Putere | 330 W |
| Capacitate | 3 x 12 L |
| Nr.containere topping | 4 |
| Alcool | 40% |
| Continut de fructe | 40% |
| Diametru | 44 mm |
| Numar portii | 5 |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Greutate | 550 gr |
| Volum | 60 ml |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Dimensiuni | 64/38/130 mm |
| Numar containere | 8 |
| Provenienta | Altele |
| Tip produs-1 | Aparat spumare lapte |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Culoare | Argintiu |
| Tip espressor | automat |
| Tip rasnita | automata |
| Tip pahare | Automate |
| Aroma-1 | Biscuiti |
| Tip | Blanc de Blancs |
| Cafea utilizata | boabe |
| Tip-1 | Brun |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Cafea Mike Gusto Delicato |
| Sortiment | cirese confiate |
| Aroma | Clasica |
| Aroma-2 | Condimente de iarna |
| Profil aroma | Condimente/plante |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Mod de ambalare | Cutie de metal |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Fara zahar | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| Optiune incalzire pe gaz | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tara de origine | Franta |
| Clasificare | Grand Cru |
| Utilizare recomandata | Ho.Re.Ca |
| Cutie | Lemn |
| Maner | Lemn |
| Tip cafea | Macinata |
| Regiune | Magrie - Aude |
| Compatibilitate | Nespresso System |
| Material | Otel inoxidabil/Policarbonat |
| Soi | Pinot Noir |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Tip vin | Sec |
| Sugestie de servire | Se poate servii cu, carne rosie, miel si branzeturi uscate, la o temperatura de: 13-15 °C |
| Tip produs | Sertar accesorii |
| Tip produse | snacks + food |
| Accesorii | Suport pentru siropuri |
| Cappuccinator | Teava profi multidirectionala |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri

Ceai Organic Julius Meinl SB Refreshing Mint (25 plicuri x 1.4 gr)
Descopera secretele prepararii perfecte
Pe blogul nostru gasesti ghiduri de preparare, retete si sfaturi de la expertii nostri in cafea.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale
Din Blogul Nostru
Vezi toate articolele
10 Retete de Cafea Romantice pentru Valentine's Day
Descopera 10 retete romantice de cafea perfecte pentru Valentine's Day. De la Red Velvet Latte la Espresso Martini.

Raportul Perfect Cafea-Apa: Ghid Complet
Descopera raporturile optime cafea-apa pentru espresso, French Press, Moka, V60 si alte metode de preparare.

10 Retete de Cafea pentru Iarna: Bauturi Calde si Reconfortante
Gingerbread Latte, Mocha cu Caramel Sarat, Cappuccino cu Scortisoara si multe altele. Ingrediente si pasi simpli.




















