Cafea Doncafe Espresso Aromatico 100 capsule (compatibil Lavazza Blue)
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Cafeaua Doncafe Espresso Aromatico este un amestec de boabe 100% Arabica de calitate superioara, cu aciditate medie si gust fin. Acest espresso rafinat, cu gust fructat si note de ciocolata, este perfect pentru a incepe o noua zi, invaluita in aroma plina a cafelei de calitate !
"""Specificații
| Certificare | |
| Continut grasime | 10% |
| Numar Capsule | 100 |
| Numar plicuri | 100 |
| Compozitie | 100% Arabica |
| Capacitate boiler | 10 litri |
| Gramaj | 10 x 2.5 gr |
| Productivitate | 11 fructe / min |
| Alcoolemie | 12% |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Dispenser sirop | 2 |
| Nr. grupuri | 2 |
| Nr.mixere | 2 |
| Garantie | 24 luni |
| Containere produse solubile | 3 |
| Capacitate | 300 ml |
| Capacitate produse | 356 |
| Capacitate de filtrare | 35 litri |
| Nr.containere topping | 4 |
| Continut cafea instant | 4% |
| Numar bucati | 400 |
| Numar selectii | 44 |
| Diametru | 44 mm |
| Volum | 450 ml |
| Numar containere | 5 |
| Numar Monodoze | 50 |
| Numar/set | 50 |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Greutate | 580 gr |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Putere | 700 W |
| Pret | 80-90 RON |
| Lungime | 88 mm |
| Mod de ambalare la bax | 8 x 1 kg |
| Continut cacao | 9% |
| Provenienta | Altele |
| Tip pahare | Automate |
| Tags | Cafea;Doncafe;Espresso;Aromatico;100;capsule;(compatibil;Lavazza;Blue);Cafea Doncafe Espresso Aromatico 100 capsule (compatibil Lavazza Blue) |
| Tip cafea | Capsule |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Regiune | Champagne |
| Soi | Chardonnay/Pinot Meunier/Pinot Noir |
| Aroma-1 | Choco Mint |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Mod de ambalare | Cutie de carton |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Manometru | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tara de origine | Franta |
| Aroma | Fructe de padure |
| Utilizare recomandata | Home |
| Culoare | Inox |
| Compatibilitate | Lavazza Blue System |
| Cafea utilizata | macinata |
| Tip rasnita | manuala |
| Tip espressor | moka traditional |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Maner | Otel inoxidabil |
| Material | Otel inoxidabil |
| Tip produs-1 | Pahare |
| Consum recomandat | peste 50 bauturi / zi |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Tip-1 | Pulbere |
| Cappuccinator | Siluro |
| Tip produse | snacks + doze + sticle + food |
| Profil aroma | Specialitati |
| Tip produs | Storcator rodii/citrice |
| Aroma-2 | Vanilie |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai Organic Julius Meinl SB Refreshing Mint (25 plicuri x 1.4 gr)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri
Descopera secretele prepararii perfecte
Pe blogul nostru gasesti ghiduri de preparare, retete si sfaturi de la expertii nostri in cafea.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale
Din Blogul Nostru
Vezi toate articolele
10 Retete de Cafea Romantice pentru Valentine's Day
Descopera 10 retete romantice de cafea perfecte pentru Valentine's Day. De la Red Velvet Latte la Espresso Martini.

Raportul Perfect Cafea-Apa: Ghid Complet
Descopera raporturile optime cafea-apa pentru espresso, French Press, Moka, V60 si alte metode de preparare.

10 Retete de Cafea pentru Iarna: Bauturi Calde si Reconfortante
Gingerbread Latte, Mocha cu Caramel Sarat, Cappuccino cu Scortisoara si multe altele. Ingrediente si pasi simpli.




















