Whisky The Macallan Sienna 0.7 L
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Descriere
Macallan Siena este un whisky sofisticat, cu un profil aromatic complex, ce poate fi savurat simplu, cu apa, cu gheata sau ca baza pentru diverse cocktailuri. Acest sortiment este maturat in butoaie de Sherry de unde capata o nuanta naturala superba. Acest single malt combina armonios aromele dulci cu note condimentate, pentru a oferi o experienta gustativa desavarsita si se adreseaza in special celor care prefera bauturile mai aromate.
Miros: Note bogate de vanilie si coaja de portocala, echilibrate de prospetimea merelor verzi , completate cu arome de trufe de ciocolata.
Gust: Arome dulci de smochine, stafide si coji de portocala, invaluite in tonuri de ghimbir, vanilie si scortisoara.
Finish: Fin si delicat.
Specificații
| Certificare | |
| Capacitate | 0.7 L |
| Nr. grupuri | 1 |
| Numar Capsule | 10 |
| Continut grasime | 10% |
| Numar plicuri | 100 |
| Numar/set | 100 |
| Capacitate de filtrare | 10.000 litri |
| Consum recomandat | 100 bauturi / zi |
| Gramaj | 100 x 3 gr |
| Lungime | 110 mm |
| Capacitate produse | 1.12 |
| Garantie | 12 luni |
| Continut cacao | 13% |
| Capacitate boiler | 13.5 litri |
| Numar Monodoze | 150 |
| Putere | 150 W |
| Capacitate-1 | 1.5 kg |
| Productivitate | 1 gr / sec |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Containere produse solubile | 2 |
| Dispenser sirop | 2 |
| Numar bucati | 2 |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Volum | 250 ml |
| Nr.mixere | 3 |
| Numar selectii | 36 |
| Nr.containere topping | 4 |
| Pret | 400-500 RON |
| Alcool | 43% |
| Greutate | 4 kg |
| Numar portii | 5 |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Diametru | 58 mm |
| Numar containere | 6 |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Dimensiuni | 64 x 38 x 130 mm |
| Continut cafea instant | 6.5% |
| Maner | Aluminiu |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Tip espressor | automat |
| Tip pahare | Automate |
| Utilizare recomandata | Bar/Office/Home |
| Cafea utilizata | boabe + optiune macinata |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Cafea Mike Gusto Delicato |
| Tip produs-1 | Capace |
| Cutie | Carton |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Clasificare | Grand Cru |
| Tip cafea | Instant |
| Tip rasnita | manuala |
| Compatibilitate | Pahare 12 oz |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Accesorii | Pompa pentru sirop |
| Tip-1 | Pulbere |
| Tara de origine | Scotia |
| Sugestie de servire | Se poate servii cu, carne rosie, miel si branzeturi uscate, la o temperatura de: 13-15 °C |
| Tip | Single malt |
| Tip produse | snacks + doze + sticle |
| Regiune | Speyside |
| Mod de ambalare | Sticla |
| Cappuccinator | Tehnologie Jura Fine Foam |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →





