Sampanie Laurent Perrier Brut Jeroboam 3 L
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Descriere
Laurent Perrier Brut Jeroboam este de culoare galben pai cu reflexii aurii si cu o prezenta de dioxid de carbon cu bule mici si eleante. Laurent Perrier Brut Jeroboam se poate servi ca aperitiv inainte de luarea mesei, sau alaturi de midii, stridii, carne de peste sau legume, poate fi folosit in mixuri sau cocktail-uri pe baza de vin spumant sau langa salate exotice, imbogatite cu fructe proaspete si ierburi aromate.
Miros: Proaspat, floaral(accentuat de soc si tei), intens fructat, distinct de pere Williams, mere verzi si citrici.
Gust: Intes, floral si foarte fructat (pere, mere verzi, lamaie si lime), cu o aciditate ridicata.
Finish: Lung cu note de vanilie si gutui.
Temperatura de servire: 5-7 °"""
Miros: Proaspat, floaral(accentuat de soc si tei), intens fructat, distinct de pere Williams, mere verzi si citrici.
Gust: Intes, floral si foarte fructat (pere, mere verzi, lamaie si lime), cu o aciditate ridicata.
Finish: Lung cu note de vanilie si gutui.
Temperatura de servire: 5-7 °"""
Specificații
| Certificare | |
| Nr. grupuri | 1 |
| Numar Capsule | 10 |
| Continut grasime | 10% |
| Numar plicuri | 100 |
| Numar/set | 100 |
| Capacitate de filtrare | 10.000 litri |
| Pret | 1.000-1.500 RON |
| Compozitie | 100% Arabica |
| Consum recomandat | 100 bauturi / zi |
| Gramaj | 100 x 3 gr |
| Lungime | 110 mm |
| Capacitate produse | 1.12 |
| Alcoolemie | 12% |
| Garantie | 12 luni |
| Continut cacao | 13% |
| Capacitate boiler | 13.5 litri |
| Putere | 150 W |
| Capacitate-1 | 1.5 kg |
| Numar Monodoze | 18 |
| Productivitate | 1 gr / sec |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Containere produse solubile | 2 |
| Dispenser sirop | 2 |
| Numar bucati | 2 |
| An de productie | 2014 |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Vechime | 23 ani |
| Volum | 250 ml |
| Nr.mixere | 3 |
| Numar selectii | 36 |
| Capacitate | 3 L |
| Nr.containere topping | 4 |
| Alcool | 40% |
| Diametru | 45 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Numar portii | 5 |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Numar containere | 6 |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Dimensiuni | 64 x 38 x 130 mm |
| Continut cafea instant | 6.5% |
| Mod de ambalare la bax | 6 x 0.7 L |
| Maner | Aluminiu |
| Provenienta | America Centrala/Brazilia |
| Culoare | Argintiu |
| Tip espressor | automat |
| Tip pahare | Automate |
| Utilizare recomandata | Bar/Office/Home |
| Tip | Blanc de Blancs |
| Cafea utilizata | boabe + optiune macinata |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Cafea Mike Gusto Delicato |
| Tip produs-1 | Capace |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Regiune | Champagne |
| Soi | Chardonnay, Pinot Noir, Pinot Meunier |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tara de origine | Franta |
| Profil aroma | Fructe |
| Clasificare | Grand Cru |
| Aroma | Lamaie |
| Tip rasnita | manuala |
| Tip cafea | Monodoze |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Compatibilitate | Pahare 12 oz |
| Cutie | Piele |
| Material | Plastic |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Accesorii | Pompa pentru sirop |
| Tip produs | Portafiltru |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Tip-1 | Pulbere |
| Tip vin | Sec |
| Sugestie de servire | Se poate servii cu, carne rosie, miel si branzeturi uscate, la o temperatura de: 13-15 °C |
| Tip produse | snacks + doze + sticle |
| Mod de ambalare | Sticla |
| Cappuccinator | Tehnologie Jura Fine Foam |
| Aroma-2 | Turta dulce |
| Aroma-1 | Vanilla |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!