Pachet Espressor illy X7.1 rosu + 10 cutii Cafea illy Iperespresso (21 capsule) + 14 capsule cadou
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Descriere
Pachetul promotional de la illy contine un espressor illy Francis-Francis X7.1 si 10 cutii capsule illy Iperespresso, pentru a va putea bucura de o cafea perfecta in fiecare dimineata ! In plus, primiti cadou inca 14 capsule pe care sa le serviti impreuna cu prietenii !
Espressorul illy Francis Francis X7.1 este un aparat extrem de apreciat, cu un design modern si atragator si cu o tehnologie inovativa care va ofera o experienta unica. Acum puteti prepara usor si rapid un espresso de neegalat sau cea mai buna cafea cu lapte !
Caracteristici:
- Culoare: rosu
- Boiler termobloc
- Material boiler: aluminiu
- Panarello pentru spumarea laptelui
- Certificare: CE
- Semnale acustice: sonerie interna
- Functie de economisire a energiei dupa 30 min.
- Card electronic cu functii - intrerupere automata a extractiei cafelei/controlul temperaturii/controlul apei din boiler si reincarcarea automata a acesteia
- Program automat de decalcifiere
- Rezervor apa: detasabil
- Capacitate: 1.2 litri
- Presiune pompa: 15 bari
- Putere: 1.050 W
- Dimensiuni: 10.2 x 11.4 x 12.6 cm
Specificații
| Certificare | |
| Continut grasime | 10% |
| Numar Capsule | 100 |
| Pret | 1.000-1.500 RON |
| Putere | 1.050 W |
| Gramaj | 10 x 2.5 gr |
| Alcoolemie | 12% |
| Volum | 160 ml |
| Continut cacao | 17.5% |
| Numar Monodoze | 18 |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Dispenser sirop | 2 |
| Dozaj | 20 gr/150 ml |
| Containere produse solubile | 3 |
| Numar bucati | 300 |
| Capacitate produse | 356 |
| Capacitate de filtrare | 35 litri |
| Nr.containere topping | 4 |
| Nr.mixere | 4 |
| Numar selectii | 44 |
| Diametru | 44 mm |
| Numar plicuri | 50 |
| Numar/set | 50 |
| Productivitate | 53 l / ora |
| Greutate | 580 gr |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Diametru cutite | 64 mm |
| Dimensiuni | 64 x 38 x 130 mm |
| Continut cafea instant | 6.5% |
| Numar containere | 8 |
| Lungime | 88 mm |
| Mod de ambalare la bax | 8 x 1 kg |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Tip-1 | Automate |
| Tip pahare | Automate |
| Tags | Cafea;Lucaffe;Classic;boabe;1;kg;Cafea Lucaffe Classic boabe 1 kg |
| Cafea utilizata | capsule |
| Tip cafea | Capsule |
| Regiune | Champagne |
| Soi | Chardonnay/Pinot Meunier/Pinot Noir |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Mod de ambalare | Cutie de carton |
| Accesorii | Cutie metalica |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Compatibilitate | Espresso Point System |
| Tara de origine | Franta |
| Prezentare video | <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YdGk84y7NSE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> |
| Provenienta | Italia |
| Tip rasnita | manuala |
| Utilizare recomandata | Office/Home |
| Maner | Otel inoxidabil |
| Tip produs-1 | Pachet espressor + cafea |
| Cappuccinator | Pannarello |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Profil aroma | Prajituri/biscuiti |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Aroma-2 | Rodie |
| Culoare | Rosu |
| Tip espressor | semi-automat |
| Tip produse | snacks + doze + sticle + food |
| Aroma | Turta dulce |
| Aroma-1 | Vanilla |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →





