Espressor Profesional Semi-Automat Wega Orion Gold EPU 2 Grupuri
COD: EPU2OG
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Descriere
Wega este o marca traditionala de masini de cafea espresso, nascuta in anul 1985 ca divizie a grupului CMA. Compania are ca obiectiv principal introducerea unui nou stil in domeniul digital prin pasiunea pentru tehnologie si puterea de inovatie, combinand flexibilitatea cu eficienta maxima. In acest fel, producatorul ofera solutii de calitate la cele mai inalte standarde pentru casa, birou sau afaceri, promovand cultura cafelei italiene si devenind o necesitate pentru orice cafenea. Espressorul profesional semi-automat Orion Gold EPU face parte din linia Semplicita, avand un design simplu si minimalist ce se adapteaza perfect in orice locatie. Este un model robust si usor de utilizat ce permite prepararea unui espresso perfect in mod rapid si performant.
Caracteristici:
"""
Specificații
| Certificare | |
| Numar bucati | 100 |
| Numar/set | 100 |
| Capacitate boiler | 12 litri |
| Volum | 150 ml |
| Capacitate | 1 L |
| Dispenser sirop | 2 |
| Nr. grupuri | 2 |
| Numar plicuri | 20 |
| Pret | 20-30 RON |
| Productivitate | 20 litri cafea / ora ; 30 litri instant / ora |
| Lungime | 230 mm |
| Garantie | 24 luni |
| Numar Monodoze | 25 |
| Gramaj | 260 gr |
| Tip ciocolata | 3 |
| Continut cacao | 32% |
| Capacitate produse | 356 |
| Putere | 3.600 W |
| Greutate | 380 gr |
| Diametru cutite | 38 mm |
| Nr.containere topping | 4 |
| Nr.mixere | 4 |
| Numar selectii | 44 |
| Diametru | 44 mm |
| Consum recomandat | 60 cesti / zi |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Continut cafea instant | 6.4% |
| Mod de ambalare la bax | 6 x 1 l |
| Containere produse solubile | 7 |
| Numar Capsule | 8 |
| Numar containere | 9 |
| Culoare | Alb |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Tip rasnita | automata |
| Tip pahare | Automate |
| Tags | Cafea;Tassimo;Caramel;Macchiato;(16;capsule-8;bauturi);Cafea Tassimo Caramel Macchiato (16 capsule-8 bauturi) |
| Material | Carton |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Tip cutite | conice |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Mod de ambalare | Cutie de carton |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Manometru | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Profil aroma | Fructe |
| Aroma-1 | Irish |
| Provenienta | Italia |
| Maner | Lemn |
| Cafea utilizata | macinata |
| Tip cafea | Macinata |
| Aroma | Mango/Guava |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Utilizare recomandata | Office/Home |
| Tip produs-1 | Pahare |
| Tip ceai | plicuri |
| Tip-1 | Plicuri |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Aroma-2 | Scortisoara |
| Tip espressor | semi-automat |
| Tip produse | snacks + doze + sticle + food |
| Tip produs | Storcator rodii/citrice |
| Compatibilitate | Tassimo |
| Cappuccinator | Tehnologie Jura Fine Foam |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →





