Ciocolata Handmade White + Earl Grey 80 gr
COD: EG1
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
Ciocolata alba Demmers Teehaus are un gust intens si aromat datorita continutului de cacao din America de Sud (Ecuador). Este un cadou deosebit si original pentru persoanele care iubesc ciocolata.
Ingrediente: unt de cacao min 20%, zahar, lapte praf integral, ceai negru Earl Grey, lecitina de soia (emulsionata), vanilie naturala.
"""
Specificații
| Certificare | |
| Capacitate boiler | 0.3 litri / 2.8 litri |
| Continut grasime | 10% |
| Numar/set | 100 |
| Capacitate de filtrare | 10.000 litri |
| Compozitie | 100% Arabica |
| Consum recomandat | 100 bauturi / zi |
| Gramaj | 100 x 3 gr |
| Pret | 10-20 RON |
| Alcoolemie | 12.50% |
| Lungime | 140 mm |
| Capacitate-1 | 1.5 kg |
| Productivitate | 15 litri cafea / ora ; 18 litri apa calda / ora |
| Putere | 1.700 W |
| Numar Monodoze | 18 |
| Vechime | 18 ani |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Capacitate | 1 L |
| Containere produse solubile | 2 |
| Dispenser sirop | 2 |
| Nr. grupuri | 2 |
| Numar bucati | 2 |
| Numar plicuri | 20 |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Capacitate produse | 214 |
| Continut cacao | 22.5% |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Garantie | 24 luni persoane fizice/12 luni persoane juridice |
| Numar selectii | 28 |
| Nr.mixere | 3 |
| Nr.containere topping | 4 |
| Alcool | 40% |
| Continut de fructe | 40% |
| Diametru | 44 mm |
| Numar portii | 5 |
| Numar Capsule | 50 |
| Greutate | 550 gr |
| Volum | 60 ml |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Dimensiuni | 64/38/130 mm |
| Diametru cutite | 64 mm |
| Numar containere | 8 |
| Mod de ambalare la bax | 8 x 100 gr |
| Provenienta | Austria |
| Tip espressor | automat |
| Tip rasnita | automata |
| Tip pahare | Automate |
| Aroma-1 | Biscuiti |
| Tip | Blanc de Blancs |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Cafea Mike Gusto Delicato |
| Tip cafea | Capsule |
| Cafea utilizata | capsule / boabe / instant |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Tip produs-1 | Cesti |
| Regiune | Chablis |
| Soi | Chardonnay |
| Aroma-2 | Ciocolata/Amaretto |
| Sortiment | cirese confiate |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Mod de ambalare | Cutie de carton |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Fara zahar | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| Optiune incalzire pe gaz | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tara de origine | Franta |
| Clasificare | Grand Cru |
| Utilizare recomandata | Ho.Re.Ca |
| Compatibilitate | illy Espresso System |
| Cutie | Lemn |
| Maner | Lemn |
| Profil aroma | Multifructe |
| Aroma | Negru |
| Culoare | Negru |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Tip-1 | Plicuri |
| Material | Portelan |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Tip produs | Recipient vacuum |
| Tip vin | Sec |
| Sugestie de servire | Se poate servii cu, carne rosie, miel si branzeturi uscate, la o temperatura de: 13-15 °C |
| Cappuccinator | Sistem de spumare automata |
| Tip produse | snacks + doze + sticle + food |
| Accesorii | Suport pentru siropuri |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri
Ai nevoie de ajutor in alegerea produsului?
Specialistii nostri te pot ghida catre produsul potrivit nevoilor tale. Consultanta gratuita.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale





















