Ciocolata calda clasica Manuel 1 kg
COD: SU10
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Descriere
Manuel Caffe este astazi prezent in 65 de tari cu produse care intruchipeaza excelenta si dorinta de a oferi cunoscatorilor cea mai buna calitate prin interpretarea unei traditii indelungate. Intreaga sa activitate se bazeaza pe responsabilitate si pe respectul consumatorilor, urmarind standarde stricte si explorand noi frontiere ale gustului. Ciocolata calda Manuel va va cuceri prin gustul elegant si nuantat, dedicat persoanelor pretentioase si rafinate. Bucurati-va de un moment de rasfat cu o bautura cremoasa si densa ! Se prepara foarte usor, amestecand doua linguri de pudra cu lapte fierbine.
Specificații
| Gramaj | 1 kg |
| Continut cacao | 31% |
| Pret | 60-100 RON |
| Mod de ambalare la bax | 8 x 1 kg |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Tip produs | Ciocolata calda |
| Sortiment | Ciocolata Clasica |
| Tags | Ciocolata;neagra;Manuel;1;kg;Ciocolata neagra Manuel 1 kg |
| Aroma | Clasica |
| Mod de ambalare | Cutie de carton |
| Fara gluten | da |
| Producator | DMC S.r.l. |
| Utilizare recomandata | Ho.Re.Ca |
| Prezentare video | <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/-0qZUSGvTYs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> |
| Provenienta | Italia |
| Tip | Pulbere instant |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →





