Cafea Lucaffe Classic (18 monodoze)
Garantie 25 luni
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Descriere
Cafeaua Lucaffe Classic boabe este o combinatie de 80% Arabica si 20% Robusta de cea mai buna calitate, speciala pentru un gust de espresso clasic. Aceasta cafea cu note de ciocolata si aroma usoara poate fi o baza delicioasa pentru cappuccino sau caffe latte. Calitatea superioara ofera satisfactie garantata tuturor iubitorilor de espresso cu crema densa !
"""Specificații
| Certificare | |
| Capacitate | 0.6 L |
| Continut grasime | 10% |
| Numar plicuri | 100 |
| Numar/set | 100 |
| Capacitate boiler | 10 litri |
| Alcoolemie | 12% |
| Numar Capsule | 16 |
| Volum | 160 ml |
| Gramaj | 16 x 6 gr |
| Numar Monodoze | 18 |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Dispenser sirop | 2 |
| Nr. grupuri | 2 |
| Nr.mixere | 2 |
| Numar bucati | 2 |
| Pret | 20-30 RON |
| Garantie | 25 luni / 45.000 bauturi |
| Putere | 25 W |
| Containere produse solubile | 3 |
| Capacitate produse | 356 |
| Capacitate de filtrare | 35 litri |
| Continut lapte | 3.7% |
| Nr.containere topping | 4 |
| Continut cafea instant | 4% |
| Numar selectii | 44 |
| Diametru | 44 mm |
| Productivitate | 46 kg / 24 h |
| Numar containere | 5 |
| Diametru cutite | 50 mm |
| Greutate | 580 gr |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Lungime | 88 mm |
| Continut cacao | 9% |
| Provenienta | Altele |
| Aroma | Alune |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Tip pahare | Automate |
| Tags | Cafea;Lucaffe;Classic;boabe;1;kg;Cafea Lucaffe Classic boabe 1 kg |
| Cafea utilizata | capsule |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Material | Ceramica |
| Regiune | Champagne |
| Soi | Chardonnay/Pinot Meunier/Pinot Noir |
| Aroma-1 | Choco Mint |
| Compatibilitate | Cremesso System |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Mod de ambalare | Cutie de carton |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara gluten | da |
| Manometru | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Tara de origine | Franta |
| Prezentare video | <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/M0_vP2CzLKk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> |
| Tip-1 | Lichid |
| Tip rasnita | manuala |
| Tip cafea | Monodoze |
| Culoare | Negru |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Utilizare recomandata | Office/Home |
| Maner | Otel inoxidabil |
| Tip produs-1 | Pahare |
| Consum recomandat | peste 50 bauturi / zi |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Tip espressor | semi-automat |
| Tip produs | Set ceasca + farfurie |
| Tip produse | snacks + doze + sticle + food |
| Profil aroma | Specialitati |
| Cappuccinator | Tehnologie Jura Fine Foam |
| Aroma-2 | Vanilie |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →





