Biscuiti pentru Cafea Segafredo (200 buc)
Transport Gratuit pentru comenzile peste 800 RON in Bucuresti si in tara
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Descriere
Biscuitii pentru cafea Segafredo sunt ambalati individual si reprezinta o gustare dulce si crocanta alaturi de bauturile calde. Au o aroma delicioasa de caramel.
Specificații
| Certificare | |
| Capacitate | 0.7 L |
| Consum recomandat | 100 bauturi / zi |
| Gramaj | 100 x 3 gr |
| Capacitate-1 | 10 kg |
| Dimensiuni | 110/250 mm |
| Productivitate | 120 kg / h |
| Garantie | 12 luni |
| Putere | 1.300 W |
| Continut cacao | 14% |
| Lungime | 140 mm |
| Numar plicuri | 15 |
| Alcoolemie | 16% |
| Numar Capsule | 18 |
| Numar Monodoze | 18 |
| Vechime | 18 ani |
| Tip ciocolata | 1 KG |
| Dispenser sirop | 2 |
| Numar bucati | 200 |
| Numar/set | 2000 |
| An de productie | 2014 |
| Putere nominala | 2.030 W |
| Volum | 230 ml |
| Dozaj | 23-25 gr/180 ml |
| Timp de incalzire | 25 minute |
| Containere produse solubile | 3 |
| Capacitate boiler | 30 litri |
| Greutate | 355 gr |
| Nr.containere topping | 4 |
| Nr. grupuri | 4 |
| Alcool | 40% |
| Continut de fructe | 40% |
| Capacitate produse | 434 |
| Diametru | 44 mm |
| Nr.mixere | 5 |
| Numar portii | 5 |
| Pret | 60-100 RON |
| Diametru monodoze | 62 mm |
| Diametru cutite | 63.5 mm |
| Mod de ambalare la bax | 6 x 700 ml |
| Continut grasime | 7.5% |
| Numar containere | 8 |
| Numar selectii | 8 |
| Capacitate de filtrare | 8.494 litri |
| Continut cafea instant | 9% |
| Compozitie | Arabica/Robusta |
| Culoare | Argintiu |
| Tip rasnita | automata |
| Tip pahare | Automate |
| Tip | Blanc de Blancs |
| Tip cafea | Boabe |
| Dozaje | Brut |
| Tags | Cafea Mike Gusto Delicato |
| Aroma | Caramel |
| Aroma-2 | Caramel |
| CELE MAI VANDUTE | CELE MAI VANDUTE |
| Sortiment | cirese confiate |
| Terroir | Cote des Blancs |
| Aroma-1 | Creme brulee |
| Continut cofeina | cu cofeina |
| Tip espressor | cu dozare manuala |
| Mod de ambalare | Cutie de carton |
| Circuit hidraulic dublu | da |
| Conexiune la retea | da |
| Contoare resetabile | da |
| Contor | da |
| Creatii artizanale | da |
| Cronometru integrat | da |
| Cu parghie | da |
| Cu rasnita | da |
| Design compact | da |
| Display | da |
| Dozare electronica | da |
| Fara cofeina | da |
| Fara gluten | da |
| Fara lactoza | da |
| Fara zahar | da |
| Manometru | da |
| On demand | da |
| Optiune incalzire pe gaz | da |
| PID | da |
| Preparare 2 cafele | da |
| Preparare 3 cafele | da |
| Preparare 4 cafele | da |
| Rezervor de apa | da |
| Versiune Take Away | da |
| Recipient pentru lapte | Da |
| Disponibil la birou | Disponibil la birou |
| Tip produse | doze + sticle |
| Tara de origine | Franta |
| Clasificare | Grand Cru |
| Utilizare recomandata | Ho.Re.Ca |
| Compatibilitate | illy Espresso System |
| Provenienta | Italia |
| Tip produs | Latiera |
| Cutie | Lemn |
| Maner | Lemn |
| Cafea utilizata | macinata / monodoze |
| Regiune | Magrie - Aude |
| NOUTATI | NOUTATI |
| Material | Otel inoxidabil |
| Tip produs-1 | Palete |
| Soi | Pinot Noir |
| Tip cutite | plate |
| Tip ceai | plicuri |
| Tip-1 | Plicuri |
| Accesorii | Pompa pentru piure/topping |
| Profil aroma | Prajituri/biscuiti |
| PROMOTII | PROMOTII |
| Tip vin | Sec |
| Sugestie de servire | Se poate servii cu, carne rosie, miel si branzeturi uscate, la o temperatura de: 13-15 °C |
| Cappuccinator | Tehnologie Jura Fine Foam |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Produse similare
← Scroll pentru a vedea mai multe produse →





