Aragaz gaz 90 cm Nando Graphite Grey Studio Casa, 5 zone de gatit, Gaz, Wok, Cuptor gaz, Rotisor, Timer digital, Grill electric, Plita fonta, Aprindere electrica, Clasa energetica A, Gri
COD: NANDOGREY90
Acest produs genereaza un cost de transport in valoare de 204 RON, indiferent de valoarea totala a comenzii
Plati securizate Tranzactiile sunt procesate 3D Secure
Ai nevoie de ajutor?
0726.264.946 (L-V: 9:00-16:30)Poti plati in 3 sau 4 rate cu cardurile Star BT
Transport Gratuit
Pentru comenzi peste 800 RON
Consultanta Gratuita
Specialisti in cafea
Instalare Profesionala
Pentru echipamente HoReCa
Garantie Oficiala
Pana la 2 ani
Plata in Rate
Fara dobanda
Descriere
-Aragaz 5 arzatoare
-Dimensiuni: 90*60 cm
-Arzator central tip WOK
Arzatorul cu eficienta ridicata tip Wok te va ajuta sa gatesti mai rapid si mai economic atunci cand te grabesti
-Cuptor gaz
-Timer digital
-Termostat pentru grill
-Grill electric
Grill-ul electric este ideal in pregatirea cotletelor, a pestelui sau pentru a rumeni la suprafata diferitele alimente.
-Rotisor
-Ventilatie de coacere
-Aprindere electrica din buton pt. plita si cuptor
-Valva de siguranta plita si cuptor
Valvele de siguranta vor opri automat alimentarea cu gaz in cazul intreruperii accidentale a flacarii in timpul functionarii.
-Gratare fonta
Gratarele de fonta ofera eleganta si rezistenta aragazului dar si stabilitate vaselor in care gatesti
-Capac sticla transparenta
-Ghidaje laterale din inox
-Lumina interna 25 W
Aceasta permite supravegherea alimentelor in timpul gatirii
-Clasa energetica A
-Compartiment vesela
-Accesorii: 1 tava standard + 1 tava adanca + 1 plita din fonta
Plita de fonta are dimensiunea de 38 x 22 cm; cu ajutorul ei poti coace vinete, ardei si alte legume, poti praji carne sau poti imbina si gati diferite alimente
| Cod produs | NANDOGREY90 |
| Categorie | Aragazuri |
| Latime: | 90 cm |
| Adancime: | 68 cm |
| Inaltime: | 89 cm |
| Greutate: | 68 Kg |
| Volum cuptor: | 95 l |
| Culoare: | Gri |
| Tip incastrare: | Standard |
| Utilizare: | Rezidential |
| Tip plita: | Standard |
| Alimentare plita: | Gaz |
| Alimentare cuptor: | Gaz |
| Tip aprindere: | Electrica |
| Material capac: | Sticla |
| Functii: | Dezghetare, Duza GPL, Cuptor iluminat |
| Numar arzatoare: | 5 |
| Arzator mare: | 1 |
| Arzator mic: | 1 |
| Arzator normal: | 2 |
| Arzator Wok: | 1 |
| Material gratare: | Fonta |
| Numar cuptoare: | 1 |
| Eficienta energetica cuptor: | Clasa A |
| Mod incalzire: | Incalzire sus-jos |
| Autocuratare: | Standard |
Review-uri (0)
Fii primul care scrie un review
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Doar utilizatorii inregistrati pot adauga review-uri!
Intrebari frecvente
Promoții

Furculita desert, gama Hendi Blues, inox cea mai buna calitate 18/10, lungime 14.5 cm, set 12 buc.

Tava Hendi Gastronorm GN 1/6 100 mm 1.6 lt - TRITAN free BPA, rezistenta la temperatura -40 gr. Celsius/ 90 gr. Celsius
Capac Gastronorm cu banda siliconata GN 2/3 - gama Hendi, Kitchen Line, inox
Cele mai vândute
---vanzare-la-bax-1.jpg&w=3840&q=75)
Pahare de Carton Vending Tip Lavazza 7 oz (50 buc/set)

Pahare Carton Vending Tip Lavazza 8 oz (50 buc/set) - vanzare la bax

Lapte Condensat Julius Meinl 240 buc x 7gr

Zahar Alb Stick Julius Meinl (100 buc)

Ceai de Musetel Dammann 21 plicuri
Ai nevoie de ajutor in alegerea produsului?
Specialistii nostri te pot ghida catre produsul potrivit nevoilor tale. Consultanta gratuita.
Oferte Personalizate
Preturi speciale pentru comenzi mari si solutii adaptate afacerii tale















